Kontakt:

Konsultacja Psychologiczno-Pedagogiczna

Konsultacja Psychologiczno-Pedagogiczna

Jeśli czujesz, że coś niepokojącego dzieję się z Twoim dzieckiem oferujemy godzinną konsultację pschologiczno-pedagogiczną z naszym specjalistą, który określi charakter problemu lub dysfunkcji Twojej pociechy.

Specjalista zaproponuje odpowiednie metody pracy. Otrzymacie Państwo wsparcie psychologiczne, pedagogiczne, logopedyczne skierowane do dzieci, rodziców oraz opiekunów.

Możesz z porozmawiać z terapeutą, powiedzieć co Ci niepokoi, martwi, że czujesz się bezradny/bezradna, jakie masz oczekiwania. Zostaniesz wysłuchany/wysłuchana i zostanie zaproponowane Ci rozwiązanie tej sytuacji, np. poprzez odesłanie do innego specjalisty u nas w Poradni który będzie w stanie jak najlepiej pracować z Twoim dzieckiem lub da Ci konkretne wskazówki do pracy w domu.

Jeśli jednak wiedzą Państwo jaki rodzaj pomocy jest potrzebny dla Waszego dziecka proponujemy umówienie się na konsultację/ diagnozę / terapię do konkretnego specjalisty (np. logopedy,terapeuty integracji sensorycznej, reedukatora, psychologa dziecięcego ect).

Konsultacja Psychologiczno-Pedagogiczna odbywa się w Warszawie w siedzibie poradni.

Cennik