Kontakt:

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci- Mamo, Tato, Co Ty na TO?

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci- Mamo, Tato, Co Ty na TO?

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 6-24 miesięcy (2 grupy dzieci: 6-15 miesięcy, 15-24 miesięcy).

Jak zajęcia pomogą Twojemu dziecku?

Zajęcia pobudzają rozwój dzieci poprzez oddziaływanie na zmysł wzroku, słuchu, dotyku.  Ukierunkowane są na rozwijanie najważniejszych zdolności i umiejętności maluszków takich jak umiejętności psychomotoryczne, zdolności poznawcze, zdolności muzyczne oraz zdolności interpersonalne.

Dziecko przebywając w grupie rówieśniczej uczy się poprzez zabawę oraz kontakt z innymi dziećmi. Dodatkowo, obecność rodzica, ułatwia dziecku nabywanie nowych umiejętności opierając się na poczuciu bezpieczeństwa. Formuła zajęć sprzyja zacieśnianiu więzi pomiędzy dzieckiem i opiekunem.

Jak zajęcia pomogą Tobie?

Na zajęciach poznają Państwo przykłady zabaw, które można wykorzystywać w codziennej aktywności rodzica z dzieckiem, mają one inspirować do twórczego spędzania czasu z maluszkiem, ale także do czerpania radości ze wspólnej zabawy z dzieckiem.

Rodzice dzięki zajęciom mają możliwość przyjrzenia się swojemu dziecku w interakcji z innymi dziećmi, ale także spędzenia czasu z innymi rodzicami, wymiany doświadczeń oraz przeżyć, związanych z rodzicielstwem. Zajęcia są zarówno dla szkrabów, jak i dla rodziców sporą dawką radości i ruchu. Będziemy razem się bawić, tańczyć oraz relaksować się i śpiewać.

Prowadzący

Zajęcia prowadzi Katarzyna Kapica – psycholog dziecięcy. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godziny 10 rano. Koszt to jedyne 35 zł za spotkanie.

 

1 Comment so far

roulette online real money bonusPosted on  1:22 am - lis 21, 2021

[…] best casino with best bonus […]