Kontakt:

Specjaliści

Bartosz_Jurewicz

mgr Bartosz Jurewiczdyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, terapeuta integracji sensorycznej

instagram: @sensorycznytata

Absolwent Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Szczecińskim. W 2007 roku ukończył dwustopniowy kurs Integracji Sensorycznej i od tamtej pory z powodzeniem prowadzi diagnozy i terapie. Specjalizuje się w

 

 

Więcej..


 

 

 

anna-czerwonkamgr Anna Czerwonko- pedagog specjalny

Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie uzyskując dyplom magistra z pedagogiki specjalnej. Pracuje z dziećmi i  młodzieżą z trudnościami w uczeniu się, z zaburzeniami koncentracji uwagi i spostrzegawczości.

Więcej…

 

 


FameLabmgr Beata Kawczyńska- logopeda Kliniczny, logopeda medialny, pedagog specjalny, neurologopeda (w trakcie szkolenia).

Studia I stopnia ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, kształcąc się między innymi w klinikach neurologii oraz otolaryngologii WUM. Studia magisterskie ukończyła na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika specjalna specjalność logopedia. Swoje doświadczenie zdobywała w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, Szpitalu Grochowskim w Warszawie, Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w koszalińskim oddziale Polskiego Związku Głuchych.

Więcej..

 

 


Zdjęcie Karolina Borek

mgr Karolina Borek – Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej oraz terapii indywidualnej krótko i długoterminowej dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Pracuje w nurcie Poznawczo-Behawioralnym z uwzględnieniem III fali: Terapii ACT oraz Terapii Schematów. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Więcej..

 

 

 


74282572_2525468161010194_2839313767404142592_o

 

mgr Joanna Cholewa, psycholog, specjalista psychodietetyki, pedagog

Zajmuje się diagnozą intelektualną dzieci, diagnozą w kierunku dysfunkcji rozwojowych oraz terapią behawioralną dzieci z ASD oraz Zespołem Aspergera, ADHD oraz terapią zajęciową dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Prowadzi zajęcia grupowe TUS. Prowadzi konsultacje rodzinne oraz konsultacje psychodietetyczne z rodzicami dzieci z zaburzeniami karmienia i zaburzeniami odżywiania i trudnościami emocjonalnymi dzieci i młodzieży..

 

Więcej..

 


mgr Emilia Wojewódzka, psychologEW

Magister Psychologii Uniwersytetu SWPS o specjalności neurokognitywistyka, a także studiów podyplomowych Stosowana Analiza Zachowania z kwalifikacjami pedagogicznymi. Trener. Obecnie w trakcie 4 letniego całościowego kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT oraz realizacji ścieżki prowadzącej do uzyskania Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego.

W Poradni pracuje dzieci z diagnozą CZR, autyzmu, zespołu Aspergera, dziećmi z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi, wybiórczością pokarmową, konsultuje rodziców doświadczających trudności wychowawczych.

 

Więcej..