Kontakt:

Specjaliści

Bartosz_Jurewicz

mgr Bartosz Jurewiczdyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, terapeuta integracji sensorycznej

Absolwent Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Szczecińskim. W 2007 roku ukończył dwustopniowy kurs Integracji Sensorycznej i od tamtej pory z powodzeniem prowadzi diagnozy i terapie. Specjalizuje się w

 

 

Więcej..


image1

mgr Paulina Boczkowska, psycholog dziecięcy, terapeuta integracji sensorycznej, oligofrenopedagog, terapeuta WWR.

Ukończyła psychologie kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz Integracji Sensorycznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Swoje doświadczenie uzyskała pracując w szkole specjalnej z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

W pracy bazuje na relacji, deficytach rozwojowych, podejściu całościowym do dziecka.


anna-czerwonkamgr Anna Czerwonko- pedagog specjalny

Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie uzyskując dyplom magistra z pedagogiki specjalnej. Pracuje z dziećmi i  młodzieżą z trudnościami w uczeniu się, z zaburzeniami koncentracji uwagi i spostrzegawczości.

Więcej…

 

 


FameLabmgr Beata Kawczyńska- logopeda Kliniczny, logopeda medialny, pedagog specjalny, neurologopeda (w trakcie szkolenia).

Studia I stopnia ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, kształcąc się między innymi w klinikach neurologii oraz otolaryngologii WUM. Studia magisterskie ukończyła na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika specjalna specjalność logopedia. Swoje doświadczenie zdobywała w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, Szpitalu Grochowskim w Warszawie, Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w koszalińskim oddziale Polskiego Związku Głuchych.

Więcej..

 

 


Zdjęcie Karolina Borek

mgr Karolina Borek – Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej oraz terapii indywidualnej krótko i długoterminowej dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Pracuje w nurcie Poznawczo-Behawioralnym z uwzględnieniem III fali: Terapii ACT oraz Terapii Schematów. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Więcej..

 

 

 


1901653_601927813224000_656591627_n

mgr Katarzyna Kopeć – psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

W poradni zajmuje się psychoterapią indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Na konsultacje zaprasza również rodziców zaniepokojonych rozwojem swoich pociech (w wieku od 0 do 10 lat).

Ukończyła studia o kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna dziecka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Uczestniczyła w wielu kursach dokształcających z zakresu pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z rożnego rodzaju zaburzeniami. Ukończyła także Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Więcej…


 

mgr Emilia Wojewódzka, psychologEW

Magister Psychologii Uniwersytetu SWPS o specjalności neurokognitywistyka, a także studiów podyplomowych Stosowana Analiza Zachowania z kwalifikacjami pedagogicznymi. Trener. Obecnie w trakcie 4 letniego całościowego kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT oraz realizacji ścieżki prowadzącej do uzyskania Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego.

W Poradni pracuje dzieci z diagnozą CZR, autyzmu, zespołu Aspergera, dziećmi z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi, wybiórczością pokarmową, konsultuje rodziców doświadczających trudności wychowawczych.

 

Więcej..