Kontakt:

Specjaliści

Bartosz_Jurewicz

mgr Bartosz Jurewiczdyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, terapeuta integracji sensorycznej

Absolwent PedagogikiSpecjalnej na Uniwersytecie Szczecińskim. W 2007 roku ukończył dwustopniowy kurs Integracji Sensorycznej i od tamtej pory z powodzeniem prowadzi diagnozy i terapie. Specjalizuje się w

 

 

Więcej..


image1

mgr Paulina Boczkowska, psycholog dziecięcy, terapeuta integracji sensorycznej, oligofrenopedagog, terapeuta WWR.

Ukończyła psychologie kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz Integracji Sensorycznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Swoje doświadczenie uzyskała pracując w szkole specjalnej z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

W pracy bazuje na relacji, deficytach rozwojowych, podejściu całościowym do dziecka.


anna-czerwonkamgr Anna Czerwonko- pedagog specjalny

Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie uzyskując dyplom magistra z pedagogiki specjalnej. Pracuje z dziećmi i  młodzieżą z trudnościami w uczeniu się, z zaburzeniami koncentracji uwagi i spostrzegawczości.

Więcej…

 

 


zdj dyplom1

mgr Klaudia Zakrzewska, logopeda, neurologopeda (w trakcie specjalizacji),

Absolwentka logopedii z audiologią o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach oświatowych, jak i medycznych w Lublinie, Gdańsku i Warszawie pod okiem doświadczonych terapeutów.

 

Wiecej..

 

 

 


Basia ratajska

mgr Barbara Ratajska, psycholog, mediator rodzinny, nauczyciel akademicki w Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Droga zawodowa to: nauczycielstwo, szkolenia, praca z dziećmi autystycznymi i ich rodzinami, poradnictwo, opieka psychologiczna w przedszkolach i prowadzenie terapii.

Prowadzi: diagnostykę dzieci, konsultacje psychologiczne i psychoedukacyjne rodziców oraz mediacje rodzinne.

Więcej..

 

 

 


Zdjęcie Karolina Borekmgr Karolina Borek – psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, zachowania oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Prowadzi również konsultacje dla rodziców na temat możliwości dziecka, trudności, problematycznych zachowań czy sposobu wspierania jego prawidłowego rozwoju. W Poradni prowadzi także Trening Umiejętności Społecznych TUS.

Więcej..

 

 


 walowska

mgr Katarzyna Wałowska – logopeda, neurologopeda ogólny i dziecięcy

Ukończyła studia I  i II stopnia Uniwersytetu Łódzkiego na kierunkach – Logopedia z audiologią i Logopedia. Posiada certyfikat umiejętności praktycznych z zakresu audiologii.Ponadto ukończyła studia podyplomowe na kierunku -Neurologopedia ogólna i dziecięca na Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi.

Więcej..

 


1901653_601927813224000_656591627_n

mgr Katarzyna Kopeć – psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

W poradni zajmuje się psychoterapią indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Na konsultacje zaprasza również rodziców zaniepokojonych rozwojem swoich pociech (w wieku od 0 do 10 lat).

Ukończyła studia o kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna dziecka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Uczestniczyła w wielu kursach dokształcających z zakresu pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z rożnego rodzaju zaburzeniami. Ukończyła także Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Więcej…


 

mgr Emilia Wojewódzka, psychologEW

Magister Psychologii Uniwersytetu SWPS o specjalności neurokognitywistyka, a także studiów podyplomowych Stosowana Analiza Zachowania z kwalifikacjami pedagogicznymi. Trener. Obecnie w trakcie 4 letniego całościowego kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT oraz realizacji ścieżki prowadzącej do uzyskania Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego.

W Poradni pracuje dzieci z diagnozą CZR, autyzmu, zespołu Aspergera, dziećmi z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi, wybiórczością pokarmową, konsultuje rodziców doświadczających trudności wychowawczych.

 

Więcej..